Вертикальні жалюзі      Будь-яке сучасне приміщення, будь то офіс, квартира, або котедж, потребує регулювання світла, що надходить з вікна. І відмінною альтернативою класичним шторам є сучасні жалюзі. Жалюзі вертикальні мають відмінні експлуатаційні характеристики і чудово захищають вдень від сонця, а ввечері від сторонніх очей. Для вимогливого покупця завжди знайдеться широкий вибір текстур і колірних гам. Це розвінчує міф про те, що вони лише атрибут офісу, надаючи їм заслужене місце в житлових приміщеннях.
Придбати вертикальні жалюзі в Києві, не становить праці, при цьому до вас може безкоштовно виїхати наш менеджер. І якщо вас в першу чергу цікавить, яка на вертикальні жалюзі ціна, то гарною новиною буде той факт, що у нас завжди знайдуться для вас знижки за великі обсяги або замовлення через І нтернет. Ми пропонуємо до продажу як вертикальні жалюзі тканинні, які мають приємну текстуру, т ак і вертикальні жалюзі пластикові, які мають відмінні експлуатаційні характеристики. Гефест-люкс пропонує вам не тільки придбати, але і встановити вертикальні жалюзі на вікна. Замовити жалюзі вертикальні  можна як по телефону , так і на нашому сайті. У продажу є і алюмінієві вертикальні жалюзі. Наша база дозволяє працювати з будь-яким замовником – встановлювати жалюзі на одне вікно для приватних осіб і виконувати великі замовлення з оформлення інтер'єру будинків, банків, офісних центрів і т.д. Встановивши жалюзі на вікна, ви відразу підвищите комфортабельність своїх приміщень. Можете бути впевненими в тому, що наші жалюзі для вікон, гармонійно впишуться в будь-дизайнерське рішення.
Можливо, в ас зацікавить ще й в місті Київ, прибирання? Ми першокласна в місті Київ клінінгова компанія, і завжди готова до в ваших послуг.