Гефест - Люкс - клінінгова компанія номер одинУ сучасному світі професійний клінінг став звичною справою. Офіси, котеджі, квартири, загалом, будь-яке приміщення вимагає чистоти і порядку. Тому клінінгові послуги останнім часом дуже затребуваними.
Наша компанія Гефест - Люкс надає різні послуги професійного клінінгу, і, крім того, у нас ви можете замовити різні засоби захисту від бруду і небажаних падінь: грязьові килимки та килимові доріжки в приміщення, все, що відноситься до захисту на сходах. Крім того, ми виробляємо комплексний дизайн вікон, і допоможемо вам підібрати жалюзі, або ролети.
Ми єдина клінінгова компанія в місті Київ, яка стоїть біля витоків даної діяльності, і існує на ринку з 1993 року. За цей час, ми придбали величезний досвід у професійній прибирання, і тому, звернувшись до нас, ви завжди зможете розраховувати на швидку, якісну допомогу.

Що таке клінінгові послуги?


У великих містах, де життя, часом, розписана по хвилинах, абсолютно ніколи займатися прибиранням території самостійно. Тому зараз практично будь-яка компанія вдається до послуг професійного клінінгу. Клінінг - це не тільки прибирання певного об'єкта. Дані послуги охоплюють широкий спектр діяльності, аж до вивезення будівельного сміття.
Професійний клінінг, або як його ще називають клінінг про, включає в себе наступні напрямки:
  • Прибирання квартир. Якщо ви настільки зайняті, що вам ніколи займатися квартирою, то можна звернутися за допомогою до фахівців. Це значно заощадить ваш час, а приміщення буде чистим і затишним
  • Прибирання офісів. Якщо робоче місце в чистоті, то і працювати на ньому легше, не кажучи вже збереженні свого здоров'я. Тому щоденна та генеральне прибирання приміщення та прилеглої території буває вкрай необхідною.
  • Прибирання будинку. Дім, на відміну від квартири, має досить великі розміри, і впоратися з його прибиранням поодинці досить трудомістке заняття. Тому можна скористатися допомогою фахівців, або ж запросити помічника.
  • Прибирання котеджів. Постійно підтримувати в чистоті триповерховий особняк під силу далеко не кожній господині. А якщо врахувати, що поруч знаходиться і прилегла до нього територія, то для утримання вашого житла в чистоті найкраще запросити команду професіоналів.

Однією з важливих складових будь прибирання, що стосується в основному лицьового боку міста - це мийка вітрин. Вітрина будь-якої будівлі, чи магазину - це його зовнішній вигляд, і чим привабливіше вона буде, тим більше ймовірність залучення уваги споживачів.
У будь-якій будівлі велику роль відіграють вікна. Саме через них у приміщення проникає денне світло, тому миття вікон вкрай необхідну справу. Особливо, якщо будинок знаходиться на жвавій магістралі, звідки постійно летить пил.

Різновиди клінінгу

Прибирання будь-якого приміщення можна розділити на певні етапи:


Очищаємо килимові покриття

Жодна комплексне прибирання не обходиться без чищення килимів. Чистка килимів. - це не тільки збирання бруду пилососом. Це і видалення небажаних плям, і обробка їх спеціальними миючими засобами. Така хімчистка килимів дозволяє зберегти виріб у хорошому стані якомога довше.
Ще один важливий аспект прибирання - це чищення меблів. Останнім часом в багатьох будинках і офісних приміщеннях використовується м'які меблі, що вимагає спеціального догляду. Якщо хімчистка меблів буде проведена правильно, то вона може послужити дуже довго і залишатися такою ж красивою, як і знову придбана.
Захист приміщення від зайвого бруду

Для того щоб прибирання була зведена до мінімуму і не уявляла великої проблеми, можна, щоденне прибирання звести до мінімуму. І досягається це досить просто - використанням спеціальних брудозахисних систем. Системи очищення можуть бути різні. І найдієвіший і просте, що можна придумати - це брудозахисні килимки , які встановлюється при вході в приміщення. Завдяки їм, у приміщення заноситься значно менше бруду, а значить, і прибиратися буде простіше.
Говоримо падінь - ні!

Чим ще гарні брудозахисні системи ? Крім свого прямого призначення - захист від бруду, вони, як правило, мають антиковзаюче покриття. Таке покриття допоможе в дощову погоду і в зимово-весняний період.
Також дуже часто можна отримати травму на сходах. Що убезпечити себе і відвідувачів від небажаних падінь, застосовують спеціальні протиковзаючі стрічки. Вони не тільки роблять сходи менш слизькими, а й надають приміщенню оригінальний вигляд. А якщо ви хочете, щоб ваше приміщення виглядало парадно, можна використовувати килимки для сходів. Вони й від зайвої бруду захистять, і на мармурових, або гранітних сходах забезпечать антиковзний ефект. Як простіший варіант - це накладки на сходи.

Оригінальний віконний дизайн

Також важливо захищати від зайвого пилу вікна. І найпростіший спосіб, який зараз використовується - це жалюзі на вікна.  Вони можуть бути як вертикальними, так і горизонтальними. Горизонтальні жалюзінайчастіше використовують як захист від сонця, їх дуже часто застосовують і в звичайних квартирах, якщо вікна виходять на сонячну сторону. Вертикальні жалюзітакож захищають від сонця, але їх ще й застосовують для захисту від сторонніх очей. Вони можуть бути непоганою альтернативою штор.
Крім жалюзів дуже часто використовують ролети. Вони, як правило. Застосовуються в тому випадку, коли звичайні жалюзі не вписуються в стиль приміщення.
Ролети тканеві додадуть вашому приміщенню оригінальний вигляд. Якщо потрібно, щоб вікно було відкрито, вони згортаються в рулон і розміщуються над вікном. Захисні ролети віддалено схожі на жалюзі, але зроблені з іншого матеріалу, і є чудовим захистом від будь-яких речей.
Клінінг в сучасному світі - це абсолютно звичайне явище. І для того, щоб його здійснювати як можна більш якісно, необхідні спеціальні знання. Тим більше що неможливо знати різновиди всіх миючих засобів, що застосовуються сьогодні, не пройшовши спеціальну підготовку. Тому, якщо вам необхідне комплексне прибирання в місті Київ, звертайтеся до професіоналів. У нас діє гнучка цінова політика та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.