Клінінгові послуги


Клининговые услуги
Клининговые услуги
Уход за твердыми покрытиями пола
Професійне прибирання на сучасному ринку дуже затребувані в різних галузях. Це і офісні приміщення , і будівельні об'єкти , і магазини , і житлові комплекси . Особливо це стосується великих міст , де життя кипить і розписана по хвилинах. Київ у цьому сенсі не є винятком. Тому в місті Київ , клінінгові послуги користуються відомої популярністю.

Власне кажучи , клінінг включає в себе досить широкий спектр діяльності , тому до таких послуг вдаються самі різні люди.

Прибирання квартир. Дуже часто часу не вистачає навіть на елементарні речі. Але ж хочеться ще й відпочити . Тому в місті Київ , прибирання квартир все частіше довіряється професіоналам.
Прибирання офісів. Якщо ви піклуєтеся про своє робочому приміщенні , то утримувати його в чистоті - це звичайне явище. У місті Київ , прибирання офісів, як правило , виконується тільки спеціалізованими компаніями , тоді як офісні працівники виконують безпосередньо свої справи.
Прибирання будинку . Якщо з квартирою ще можна впоратися самостійно , то забиратися в під'їзді , стежити за чистотою прибудинкової території не завжди візьмуться самі мешканці. Тому останнім часом дуже часто в місті Київ прибирання будинку проводиться клінінговими компаніями.
Прибирання в будинку. Сюди можна віднести і прибирання в під'їздах , і винесення різного мусора.В місті Київ прибирання в будинку також дуже часто виробляють спеціально навчені люди.
Прибирання котеджів. Котедж має дуже велику площу, тому стежити за його хорошим станом поодинці досить складно. Тим більше що в котеджах є ще й прилегла територія.

Скляні поверхні

Окрім безпосередньої прибирання приміщень , в клінінгові послуги входить і робота зі скляними поверхнями. Мийка вікон необхідна процедура в будь-якому приміщенні. Інакше буде не тільки непривабливий зовнішній вигляд, але через запилене скло буде погано проникати сонячне світло. У місті Київ , миття вікон проводиться , як у приміщенні , так і зовні.
Також важливим справою є мийка вітрин . Вітрина - це обличчя будь-якого магазину , і дуже часто саме добре оформлена , блискуча вітрина приваблює покупців і збільшує кількість продажів. Тому в місті Київ , мийка вітрин дуже затребувана.

Види клінінгу

Будь-яке прибирання можна розділити на кілька типів.

Генеральне прибирання. Її проводять мінімум два рази на рік. У цьому випадку капітально чистяться будь килимові покриття , може бути , замінюються різні килимки. Також відбувається робота з м'якими меблями , здійснюється миття вікон ,  прибирається і знищується зайвий сміття .
Прибирання після ремонту. Коли ремонт добігає кінця , залишається багато будівельного пилу : від штукатурки , стяжки , фарби та інших матеріалів. У цьому випадку потрібні спеціальні миючі засоби , а також необхідно вивезти все будівельне сміття .

Клининговые услуги
Клининговые услуги
Уход за твердыми покрытиямиХимчистка
Килими та ковролін

При проведенні капітального прибирання , практично завжди необхідна чистка ковроліну. При цьому якщо кілька разів на тиждень його можна просто пилососити , щоб не допустити зайвого пилу , то при глибокій прибирання необхідна хімчистка ковроліну - видалення небажаних плям , відновлення первинного блиску , позбавлення від зайвих запахів.

За таким же принципом відбувається і чищення килимів. Дуже часто настінні килими з часом втрачають свій зовнішній вигляд, тому , щоб вони виглядали як нові , необхідна своєчасна хімчистка килимів . Якщо намагатися працювати з килимовими покриттями самостійно , то , не володіючи спеціальними знаннями , можна зіпсувати хорошу річ . Саме тому в місті Київ , чищення килимів  здійснюється професіоналами.

Меблі

Окремо слід згадати про м'які меблі. Вона має дещо іншу структуру , ніж килимові покриття , і тому чищення м'яких меблів. - це зовсім інша робота. Зауважимо , до слова , що м'які меблі - недешеве задоволення , і якщо ви хочете зберегти її у гарному стані якомога довше , необхідна професійна хімчистка м'яких меблів. У цьому випадку не одразу з'являться затерті місця , досить тривалий час збережеться природний колір. Саме для того , щоб ваші меблі виглядала красиво , в місті Київ , хімчистка м'яких меблів.  проводиться спеціально навченими людьми.

Інші меблі теж вимагає спеціального догляду. Будь-яких меблів чистка  необхідна , якщо ви дорожите вашими виробами. Але оскільки не завжди є час на прибирання, у тому числі стежити за станом своїх меблів , то в місті Київ , чищення меблів . все частіше довіряється професійним компаніям.

Вибираючи клінінгова компанію , важливо знати , що вас не підведуть , не зірвуть терміни, і робота буде виконана якісно . Саме тому бажано звертатися в перевірені часом компанії , такі , як наша клінінгова компанія  Гефест - Люкс. Ми стоїмо біля витоків даної діяльності , перебуваючи на ринку з 1993 року. Весь наш персонал - це професіонали своєї справи , для яких у місті Київ , прибирання - це не просто робота , а бажання зробити місто чистішим і красивішим. Ми знаємо , що таке сучасний клінінг , і які вимоги пред'являють наші клієнти. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на швидку , результативну допомогу.


Ви відпочиваєте! Ми працюємо!