Гефест - Люкс з нами по дорозі

Професійне прибирання у великому місті - справа звична. Жителі мегаполісів чудово знають, що таке клінінг, і як працюють клінінгові компанії: Київ - це не тільки велике місто, але і столиця цілої країни, тому прибирання території тут здійснюється особливо ретельно.
Клінінгові компанії в місті представлені досить широко, тому завжди є з чого вибрати. Але не всі вони відповідають сучасним вимогам. Ми, клінінгова компанія Гефест - люкс існуємо на цьому ринку з 1993 року. За цей час нами виконана величезна робота: є багатий досвід сучасного клінінгу, зібрана професійна команда, яка не тільки знає, що таке якісна прибирання: Київ просто зобов'язаний виглядати на рівні, а й уміє працювати навіть з самими вимогливими клієнтами. Ми надаємо послуги клінінгу в різних областях, і крім цього, можемо надати вам в оренду системи грязезащіти, захист на вікна та протиковзаючі покриття.
Тому, якщо вам потрібні професійні клінінгові послуги - Київ просто не може без них обійтися, звертайтеся до нас за допомогою. Ми єдина клінінгова компанія Київ, яка стоїть біля витоків даної діяльності і в найкоротші терміни надасть допомогу в наступних напрямках:
  • Прибирання квартир. В даний час будівництво йде швидкими темпами, і поряд зі звичайними квартирами економ класу, будується елітне багатометражне житло, за яким важко доглядати поодинці
  • Прибирання котеджів. Котедж, як правило, має величезну площу і прибудинкову територію. Доглядати за таким господарством самостійно практично нереально. Тому вам, швидше за все, знадобиться помічник.
  • Прибирання офісів. Будь-який грамотний роботодавець обов'язково подбає про те, щоб його співробітники працювали в чистому, доглянутому приміщенні. А оскільки офіс передбачає не тільки роботу персоналу, а й наявність відвідувачів, то забруднюється він досить сильно. У цьому випадку краще всього вдатися до допомоги професіоналів.
Догляд за будь-яким об'єктом включає в себе кілька напрямків.
  • Генеральне прибирання. Хоча б раз на півроку потрібно ретельно розбирати завали. Це передбачає не тільки викидання непотрібного сміття, а й капітальну очистку килимів і м'яких меблів з метою вивести всі наявні плями, миття вікон.
  • Прибирання після ремонту. Коли, нарешті, ремонт закінчений, друга проблема - це навести чистоту і порядок. Будь-яка бруд, пов'язана з ремонтом, має свою специфіку, і дуже складно без спеціальних знань привести приміщення у належний вигляд. Крім того, потрібно вивезти будівельне сміття.
  • Мийка вікон. Навіть якщо ваші вікна захищені шторами, погодні умови впливають на їх чистоту не кращим чином. Особливо якщо будівля виходить на жваву дорогу. А крім вікон, ми ще здійснюємо і мийку вітрин.
У будь-якому приміщенні, як на вході, так і всередині нього, є брудозахисні системи. Що вони собою являють? Це можуть бути і гумові придверні решітки, і різні брудозахисні килимки. У будь-якому випадку, щоб вони служили вам якомога довше, за ними необхідний грамотний догляд. У перелік наших послуг входить регулярне чищення килимів та чистка меблів. Крім того, звернувшись до нас, ви можете взяти будь килимок в оренду на тривалий термін.
У будь-якій будівлі, де є високий ганок, або драбини необхідно антиковзне покриття. Найпростіше, що можна придумати - це протиковзуюча стрічка. Також можуть бути дієвими і накладки на сходи. А якщо вам хочеться не тільки убезпечити себе та інших людей від небажаних падінь, але й надати приміщенню парадний вигляд, то в цьому випадку чудово підійдуть килимки для сходів . Ми здійснюємо постачання і установку будь-яких антиковзних покриттів.
Ще одним важливим моментом є захист на вікна. І справа не тільки в тому, щоб оберегти вікна від зайвого пилу, а й захистити приміщення від сонячних променів, сторонніх очей, а також надати йому затишний вигляд. У цьому випадку ми можемо запропонувати наступне:
  • Жалюзі. Можуть бути двох варіантів: вертикальні та горизонтальні. Якщо вам необхідна, перш за все, захист від сонця, то краще всього використовувати горизонтальні жалюзі. Вони зроблені таким чином, що не пропустять сонячне світло. Вертикальні жалюзі- це відмінна альтернатива фіранкам.
  • Ролети. Прекрасне рішення, якщо жалюзі не вписуються у ваш інтер'єр. Ролети тканинні представляють собою шматок матерії різних забарвлень, який за допомогою дуже простого механізму скручується нагорі в рулон. Захисні ролети (можуть бути виконані з різних матеріалів. Основна їх функція - захист від яскравих сонячних променів.

Чисте приміщення - це не тільки приємна атмосфера, а й прекрасна турбота про ваше здоров'я. Сьогодні у вас є прекрасна можливість доручити турботу про чистоту професіоналам своєї справи, заощадивши при цьому свої сили і час.
Системы Ролеты Жалюзи Грязепоглощающие ковры Системы Уборка